Gjendet i varur një djalë i ri në Durrës, dyshimet e para

Shqipëria

Gjendet i varur një djalë i ri në Durrës, dyshimet e para

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Një djalë i ri është gjetur i varur në orët e para të mëngjesit të sotëm në banesë në Durrës.

Rreth orës 07:15 të mëngjesit të kësaj të hëne, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se i riu i ka dhënë fund jetës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat