“Lamtumirë ëngjëll”/ Qeni u vrá në mënyrë barbare nga i zoti, njerëzit vendosin lule në vendngjarje

Shqipëria

“Lamtumirë ëngjëll”/ Qeni u vrá në mënyrë barbare nga i zoti, njerëzit vendosin lule në vendngjarje

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 17:57
Qeni

Një ngjarje e réndé ndodhi pak ditë më parë në Sukth, ku një burrë u pa teksa tërhiqte zvarrë pas makinës qenin e tij.

Si pasojë qeni ngórdhi nga dëmtimet e marra nga akti bárbár i të zotit.

Ndërkohë ky lajm preku shumë njerëz dhe reagimet në rrjetet sociale ishin të shumta.

Disa njerëz kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë vënë disa lule në kujtim të qenit i cili u vrá në mënyrë çnjerëzore. "Lamtumirë ëngjëll", shkruhet në foton e vendosur në tokë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat