Shefja e Epidemiologjisë me koronavirus, shtrohet në spital

Shqipëria

Shefja e Epidemiologjisë me koronavirus, shtrohet në spital

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 12:55
Silva Bino

Silva Bino është konfirmuar me koronavirus.

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve për Pandeminë është shtruar të premten tek Infektivi me temperaturë 39 gradë.

Abcnews.al mëson se aktualisht, Bino është në gjendje të stabilizuar shëndetësorë, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa temperatura i është ulur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat