4 mësues infektohen me Covid-19 në Korçë

Shqipëria

4 mësues infektohen me Covid-19 në Korçë

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 17:34
Foto ilustrim

4 raste mësuesish të konfirmuar me Covid-19, në Korçë, Bilisht dhe Ersekë.

Bëhet fjalë për një çift bashkëshortësh punonjës në dy shkolla 9 vjeçare në qytetin e Korçës.

Ndërkohë kanë rezultuar pozitive dhe 2 mësuese në një shkollë 9 vjeçare në Ersekë dhe një në Bilisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat