Covid ‘godet’ shkollat dhe në Korçë, Ersekë dhe Bilisht

Shqipëria

Covid ‘godet’ shkollat dhe në Korçë, Ersekë dhe Bilisht

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 19:29
Foto ilustrim

Katër mësuesë janë konfirmuar pozitivë me Covid-19, në Korçë, Bilisht dhe Ersekë.

Burime të Panorama bënë me dije se bëhet fjalë për një çift bashkëshortësh, punonjës në dy shkolla 9 vjeçare në qytetin e Korçës.

Ndërkohë kanë rezultuar pozitive dhe 2 mësuese, një në një shkollë 9 vjeçare në Ersekë dhe një në Bilisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat