Me shishe kokës/ Plas sherri në lokalin në Elbasan, të cilit në gusht iu vu tritoli

Shqipëria

Me shishe kokës/ Plas sherri në lokalin në Elbasan, të cilit në gusht iu vu tritoli

Më: 3 tetor 2020 Në ora: 09:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në një lokal të njohur në Elbasan.

Të rinjtë janë konfliktuar me shishe, ndërsa policia ka shoqëruar disa prej tyre. Mësohet se lokali ku ndodhi sherri, në muajin gusht i është vendosur një sasi tritoli.

Ndërkohë që policia ka nisur hetimet për ngjarjet, mësohet se dhe disa nga dëshmitarët kanë qenë të përfshirë në ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat