Ambasadorja suedeze komenton veshjet ‘Yamamoto’ të Kryeminstrit

Shqipëria

Ambasadorja suedeze komenton veshjet ‘Yamamoto’ të Kryeminstrit

Më: 11 nëntor 2020 Në ora: 19:51
Edi Rama

Ambasadorja suedeze në Shqipëri Elsa Hastad, shqyhet për lirshmërinë e saj për të folur për veten dhe pasionet e saj.

Ashtu sikurse pëlqen vendet në Shqipëri, kuzhinën apo dhe stilin e të konsumuarit kafe, ajo është edhe e apasionuar pas fashion. Ambasadorja tregoi në studion e ‘Abc e pasdites’ me Ermal Peçi se ka shumë rroba të cilat janë realizuar me materiale te riciklueshme.

Por si komenton ajo stilin e veshjes në politikën shqiptare? Ka të preferuarit e saj?

Ermali e pyet: Çfarë do ti thoshe shoqes tënde më të mirë për mënyrën se si vishen politikanet ne Shqipëri?

“Unë mund të them që Edi Rama është shumë fashionist.  Unë në fakt i them djalit tim, shikoji këpucët , janë japonezë.  Gratë deputete janë shumë elegante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat