U aksidentuan: I riu shqiptar del i tërbuar nga makina dhe e sulmon të moshuarin midis rrugës

Shqipëria

U aksidentuan: I riu shqiptar del i tërbuar nga makina dhe e sulmon të moshuarin midis rrugës

Më: 19 dhjetor 2020 Në ora: 15:58
Pamje nga video

Një incident ka ndodhur sot në zonën e Astirit në Tiranë.

Një automjet është përplasur me një kamion dhe pas kësaj, drejtuesi i makinës ka reaguar ashpër ndaj shoferit të kamionit.

Nga pamjet shihet se i riu është mjaft i nervozuar pas aksidentit, duke shpërthyer ndaj burrit në moshë në të shara.

Më poshtë video:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat