Basha replikon me Ramën në distancë: Asgjë s’i mbulon dot dështimet, as skandalin e…

Shqipëria

Basha replikon me Ramën në distancë: Asgjë s’i mbulon dot dështimet, as skandalin e…

Më: 15 janar 2021 Në ora: 15:00
Lulzim Basha

Kreu i PD Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje replikës së kryeministrit Edi Rama, lidhur me situatën e përmbytjeve në vend.

“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë’, shkruan Basha në postimin e tij në Twitter.

Sipas kryedemokratit, “mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter”.

Reagimi i plotë 

Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter.

Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as skandalin e darkës luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat