Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka uron Presidentin Biden: Sytë e gjithë botës janë tek ju!

Shqipëria

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka uron Presidentin Biden: Sytë e gjithë botës janë tek ju!

Më: 20 janar 2021 Në ora: 18:41
Olta Xhaçka

Ministrja për Evropën dhe Punët e jashtme, Olta Xhacka ka uruar presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale,  ministrja Xhaçka shkruan se sytë e të gjithë botës janë tek Joe Biden dhe SHBA.

Ministrja për Evropën dhe Punët e jashtme, Olta Xhacka në rrjetet sociale:

Congratulations to President @JoeBiden and VP @KamalaHarris.

The eyes of the world are on you! 🇺🇸

———————————-

Urimet më të mira për Presidentin e Amerikës Joe Biden dhe Zëvëndësespresidenten  Kamala Harris.

Sytë e gjithë botës janë tek ju!🇺🇲

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat