“Belshi ka 700 liqene”, Rudina Hajdari bën lapsusin në mes të emisionit, e korigjon në pak sekonda

Shqipëria

“Belshi ka 700 liqene”, Rudina Hajdari bën lapsusin në mes të emisionit, e korigjon në pak sekonda

Më: 31 janar 2021 Në ora: 13:00
Rudina Hajdari

Politikania e njohur Rudina Hajdari ka qenë e ftuar në episodin e radhës të EXPULS në ekranin e RTV Ora, nga Ronaldo Sharka.

Duke folur për kandidaturën e saj në Elbasan, Rudina Hajdari bëri gafën e radhës, por e kaloi me sportivitet: 

Unë isha sot në Belsh, dhe Belshi ka 700 liqene. Më fal…. 70!

Bëjëni, priteni dhe bëjeni lajm këtë” u shpreh Hajdari duke vazhduar e folur për Elbasanin e Belshin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat