Makina ngjitet në trotuar, merr përpara dy të rinjtë

Shqipëria

Makina ngjitet në trotuar, merr përpara dy të rinjtë

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 14:05
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku për pasojë janë lënduar dy të rinj.

Sipas njoftimit te policisë, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si 9 katëshet ku drejtuesi i mjetit A. M, ka dalë në trotuar, duke aksidentuar 2 këmbësor me iniciale J.D., 22 vjeçe">vjeçe dhe A. M., 20 vjeç.

Të rinjtë u dërguan në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak.

Rreth orës 13:10, tek 9-katshet, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues E. L me mjetin me drejtues A. M. Si pasojë e aksidentit mjeti me drejtues shtetasin A. M, ka dalë në trotuar, duke aksidentuar 2 këmbësor me iniciale J.D., 22 vjeçe">vjeçe dhe A. M., 20 vjeç, të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat