Dy aksident tragjike në Vlorë dhe Tiranë, ndërron jetë e mitura dhe një 60-vjeçare

Shqipëria

Dy aksident tragjike në Vlorë dhe Tiranë, ndërron jetë e mitura dhe një 60-vjeçare

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 13:02
Ilustrim

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Vlorë dhe në Tiranë ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shtetase.

Policia njofton se në aksin rrugor Vlorë-Peshkëpi, mjeti me drejtues shtetasin E. Sh., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale A. C., 7 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë, në kryeqytet pak minuta më pas, një mjeti me drejtues shtetasin P. Rr., 43 vjeç, ka aksidentuar një shtetase këmbësore. Autori është shoqëruar në Polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat