“Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik”/ Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

Shqipëria

“Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik”/ Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 09:29
Agron Shehaj

Agron Shehaj ish- deputeti i Partisë Demokratike vijon takimet me qytetarët dhe bizneset e njësisë 7 në Tiranë.

Përmes një postimi në Facebook Shehaj shkruan që vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë.

Postimi i plotë i Agron Shehajt:

Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë. 25 prilli është mundësi për këtë ndryshim.

#ShqipëriaFiton

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat