Ndërron jetë doktori i njohur

Shqipëria

Ndërron jetë doktori i njohur

Më: 4 mars 2021 Në ora: 08:37
Gjergji Dhono

Mjeku me origjinë nga Librazhdi, Gjergji Dhono, ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme.

Lajmin e ka bërë me dije faqja në rrjetin social, “Librazhdi ynë”, ku teksa rrëfen cilësitë e panumërta të mjekut i shpreh ngushëllimet familjarëve dhe miqve të të ndjerit.

Postimi i plotë:

Me hidherim dhe me dhimbje te madhe sot u nda nga jeta doktor Gjergji Dhono, nje nder mjeket te shkelqyer te qytetit ton. Do ta kujtojm doktorin gjithmon me buzeqeshjen e tij dhe pozitivitetin qe pasqyronte shpirti i tij. Homazhet zhvidhohen tek rr.e Kavajes tek Internacional Tirane, ( mbas raifasen bank.)

Ngushellime familjes varrimi behet sot ne Kavaje ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat