Tërmeti trondit Shqipërinë, ja qytetet ku u ndje më shumë

Shqipëria

Tërmeti trondit Shqipërinë, ja qytetet ku u ndje më shumë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:48
Ilustrim

Një tërmet me magnitudë të lartë ka tronditur këtë mbrëmje disa nga qytetet e Shqipërisë.

Raportimet e para janë se tërmeti është ndjerë në qytetin e Fierit.

Por edhe në qytete si Durrësi dhe Korça.

Vijon….

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat