Kryemadhi-Ramës për aferën 400 mln euro: Duro Edi, duro

Shqipëria

Kryemadhi-Ramës për aferën 400 mln euro: Duro Edi, duro

Më: 5 mars 2021 Në ora: 16:50
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj deklaratave të Ramës kundër saj, në lidhje me denoncimin e skandalit korruptiv të qeverisë 400 milionë euro për inceneratorin.

“Duro Edi, duro…. se ato letrat në tokë do të hedhin përtokë. 

Ke miratuar një vendim qeverie me kosto 400 milionë euro për taksat e shqiptarëve, duke pasur edhe ministrat tuaj kundër.  Sa për E(rionin) dhe L(efterin), kokën hëngshi se i more vetë në qafë… 

Prit se s’ke parë akoma serinë e radhës…”,- shkruan Kryemadhi në një postim në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat