Konflikti mes biznesmenëve Llanaj dhe Allmuça, arrestohet një i shpallur në kërkim

Shqipëria

Konflikti mes biznesmenëve Llanaj dhe Allmuça, arrestohet një i shpallur në kërkim

Më: 11 mars 2021 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Pak kohë më parë një sherr i madh tronditi Tranën.

Sino Llanaj dhe Albert Allmuça ishin bashkëortakë të një objekti në ndërtim për kompleks pallatesh, por ata u konfliktuan dhe madje pati dhe të shtëna me armë.

Ndërkohë policia ka arrestuar 31-vjeçarin Erdit Flamuraj, i cili ishte shpallur në kërkim si i pëfshirë në konfliktin mes biznesmenëve.

Nuk dihet roli që ka pasur Flamuraj në këtë konflikt, por ai ka qenë i shpallur në kërkim për këtë ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat