Kryemadhi: Kavaja mezi po e pret ndryshimin e madh në 25 prill

Shqipëria

Kryemadhi: Kavaja mezi po e pret ndryshimin e madh në 25 prill

Më: 5 prill 2021 Në ora: 00:01
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zhvilluar takime me qytetarë dhe të rinj në Kavajë.

Krahas disa fotove të postuara nga takimi Kryemadhi shkruan se Kavaja sot gëlon prej dëshirës së qytetarëve, të rinj e të rritur për ndryshimin e madh të 25 prillit.

“LSI është forca vendimtare për qeverisjen e re të Shqipërisë dhe angazhimi ynë do e kthejë Shqipërinë në një shtëpi të punësimit dhe ekonomisë edhe për familjet e nderuara kavajase.

Edhe 21 ditë, ndryshimi po vjen, u shpreh mes te tjerash Kryemadhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat