Mandati i tretë/ Rama: Porti i ri turistik i Sarandës do të ketë tjetër nivel

Shqipëria

Mandati i tretë/ Rama: Porti i ri turistik i Sarandës do të ketë tjetër nivel

Më: 10 prill 2021 Në ora: 09:04
Porti i ri turistik i Sarandës

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një postim në Facebook ku ka bërë me dije se ka nisur puna për në Portin e ri turistik të Sarandës.

Sipas Ramës puna e nisur do të transformojë portin dhe do të sjellë rritjen e turizmit në këtë zonë.

Gjithashtu ai shprehet se deri në fund të mandatit të tretë, porti i ri turistik do të ketë një tjetër nivel.

Statusi:

MIRËMËNGJES

me Portin e Ri Turistik të Sarandës, ku sapo ka nisur puna transformuese që do ta ngjisë turizmin e zonës në një nivel krejt tjetër, në fund të Mandatit të Tretë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat