Gjykata merr vendim për kontrollorët ‘rebelë’: Dy në qeli...

Shqipëria

Gjykata merr vendim për kontrollorët ‘rebelë’: Dy në qeli...

Më: 10 prill 2021 Në ora: 10:25
Ilustrim

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendim për masën e sigurisë për tre kontrollorët ajrorë të arrestuar.

Konkretisht ka dënuar me arrest me burg Armando Fezgën dhe Muhin Mezinin dhe ka vënë në “arrëst shtëpie”, Flora Ndrecën.

Gjykata ka pranuar kështu kërkesën e Prokurorisë së Tiranës për këto masa sigurie.

Vijon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat