Horror në Kavajë; gjendet trupi i djegur i një gruaje brenda makinës, bashkëshorti i varur në pemë

Shqipëria

Horror në Kavajë; gjendet trupi i djegur i një gruaje brenda makinës, bashkëshorti i varur në pemë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 13:07
Ilustrim

Rreth orës 11:45 të kësaj të shtune, është gjetur një makinë e djegur, brena së cilës është gjetur dhe një kufomë, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F.SH.,

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B.SH., 48 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Më datë 10.04.2021, rreth orës 11:45, në fshatin Manskuri, Kavajë, është gjetur i djegur plotësisht një mjet.

Brenda mjetit është gjetur një kufomë e djegur, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F. Sh., 45 vjeçe.

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B. Sh., 48 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat