Helga Vukaj denoncon publikisht databazën e PS me të dhënat e qyetarëve

Shqipëria

Helga Vukaj denoncon publikisht databazën e PS me të dhënat e qyetarëve

Më: 14 prill 2021 Në ora: 19:28
Helga Vukaj

Helga Vukaj e Komisionit Rregullator denoncon publikisht database e PS me të dhënat e qyetarëve dhe si shembull merr si shembull veten e saj

Vukaj ka kërkuar nga KQZ që Drejtori i gjendjes civile, drejtorja e e-albania, komisioneri për mbrojtjen e të dhënave, AP dhe SPAK të raportojnë se çfarë po bëjnë me këtë çështje.

Sipas saj Partia Socialiste po tenton të manipulojë zgjedhjet.

Vijon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat