Fier, Klajda Gjosha: Qyteti meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit!

Shqipëria

Fier, Klajda Gjosha: Qyteti meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit!

Më: 17 prill 2021 Në ora: 21:47
Monika Kryemadhi

Ish-ministrja e Integrimit dhe kandidatja e LSI-së për deputete në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha, përmes një statusi në “Facebook” shkruan se Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi.

Gjosha thekson se qyteti meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit.

Postimi i Klajda Gjoshës:

Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi! Fieri meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit!

Në 25 Prill zgjedhim forcën e një gruaje të fortë për t’i rikthyer shpresën cdo familje fierake!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat