Rama, video-mesazh elektoratit gri: Kush s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë!

Shqipëria

Rama, video-mesazh elektoratit gri: Kush s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë!

Më: 18 prill 2021 Në ora: 08:36
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel me një video-mesazh për elektoratin gri.

Rama shkruan në “Facebook” se “kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë”.

Në video, kryeministri publikon mesazhin e kryesueses së listës së PS në Shkodër, Edona Bilali, e cila sqaron sipas saj, pse duhet votuar Partia Socialiste më 25 prill.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊
kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë! Jo vetëm në Shkodër, po në krejt Shqipërinë🇦🇱
Ditë të mbarë🙏

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat