Aksident në Bulqizë, automjeti përplas gruan me fëmijën, pritet transportimi me helikopter në Tiranë

Shqipëria

Aksident në Bulqizë, automjeti përplas gruan me fëmijën, pritet transportimi me helikopter në Tiranë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 18:49
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bulqizë.

Ku një nënë e fëmijë janë përplasur nga një automjet.

BalkanWeb mëson se gruaja dhe fëmija janë në gjendje të rëndë.

Ata priten të transportohen me helikopter drejt kryeqytetit për të marrë trajtim mjekësor më të specializuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat