Parakalimi i gabuar, plagosen tre persona në Lezhë

Shqipëria

Parakalimi i gabuar, plagosen tre persona në Lezhë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:05
Lezhë

Plagosen tre persona në Lezhë.

Tre persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin Milot-Lezhë pasditen e sotme.

Një automjet tip “Benz” ndërsa lëvizte me shpejtësi ka tentuar të kryejë një parakalim e për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me 2 automjete të tjera që ishin të parkuar në sheshin e një lokali.

Për pasojë 3 persona kanë marrë lëndime, njeri ndodhet në gjendje më të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat