Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot/ Përplasen 5 automjete dhe bëhen “copa copa”

Shqipëria

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot/ Përplasen 5 automjete dhe bëhen “copa copa”

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:39
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Aty janë përfshirë 5 automjete, ku dyshohet të ketë të plagosur.

Nga pamjet e siguruara nga Top Channel duket se si automjetet tip Benz, Fuoristradë dhe Ford thuajse janë shkatërruar plotësisht.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat