Takimi sot në Berat, Maliqi: Demonstruat se doni ndryshimin e madh më 25 Prill, faktuat votën masive për LSI

Shqipëria

Takimi sot në Berat, Maliqi: Demonstruat se doni ndryshimin e madh më 25 Prill, faktuat votën masive për LSI

Më: 18 prill 2021 Në ora: 22:18
Lefter Maliqi

Kandidati për deputet në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, duket shumë i kënaqur nga takimi i sotëm elektoral i LSI në qytetin historik.

Sipas tij, qytetarët e Beratit treguan se më 25 prill duan ndryshimin e madh dhe faktuan votën pro LSI.

Lefter Maliqi: Te dashur miqte e mi! Ju falenderoj perzemersisht per pjesemarrjen madheshtore ne takimin e sotem elektoral me Kryetaren e LSI-se znj. Monika Kryemadhi.

Te gjithe ju bashkeqytetaret e mi ne çdo cep te Beratit, demonstruat sot se doni ndryshimin e madh me 25 Prill, faktuat voten masive per LSI-ne, dhe kjo, na shton pergjegjesine per te qeverisur siç ju e meritoni. Faleminderit te gjitheve dhe na besoni kur ju themi se do ta bejme Shqiperine, Shtepine tuaj! Mirenjohje dhe respekte te gjitheve!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat