Plagosja e sekretarit të PD-së/ Pas vizitës urgjente në Kavajë, Basha niset për në spitalin e Durrësit

Shqipëria

Plagosja e sekretarit të PD-së/ Pas vizitës urgjente në Kavajë, Basha niset për në spitalin e Durrësit

Më: 19 prill 2021 Në ora: 21:21
Lulzim Basha

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha pasi udhëtoi me urgjencë drejt Kavajës, ku dha dhe qëndrimin e tij për ngjarjen e rëndë, është nisur drejt spitalit të Durrësit, ku do të takojë anëtarin e selisë blu të plagosur.

Ky fakt u konfirmua nga vetë Basha.

Mësohet se Bledar Okshtuni mbeti i plagosur me një plumb në këmbë, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pasi mori mjekim në spitalin e Kavajës, u nis për mjekim të specializuar drejt Durrësit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat