Kajsiu: Basha nuk u bë lider, nuk krijoi një fabul për opozitën, mendoi se i erdhi radha

Shqipëria

Kajsiu: Basha nuk u bë lider, nuk krijoi një fabul për opozitën, mendoi se i erdhi radha

Më: 14 maj 2021 Në ora: 00:31
Blendi Kajsiu

Lektori Blendi Kajsiu, u shpreh se Basha  nuk u bë lider dhe nuk krijoi një fabul për opozitën.

Sipas tij, PD u fut në zgjedhje duke menduar se se u erdhi radha dhe njerëzit ishin të pakënaqur me Ramën.

Kajsiu: Basha nuk u bë lider dhe nuk krijoi një fabul për opozitën. Nuk krijoi një ide pse duhet të vinte në pushtet opozita. Ata u futën në zgjedhje se u erdhi radha dhe njerëzit ishin të pakënaqur me Ramën.

Këtë e tregonin të gjitha sondazhet. PD doli aty dhe tha se nuk kanë nga të shkojnë njerëzit dhe tek ajo do të shkonin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat