E rëndë! Bie aksidentalisht nga lartësia një 21-vjeçar

Shqipëria

E rëndë! Bie aksidentalisht nga lartësia një 21-vjeçar

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 23:34
Ilustrim

Një 21-vjeçar mësohet se ka rënë nga lartësia. Policia e Durrësit sqaron se i riu ka qenë në ballkon dhe është rrëzuar aksidentalisht.

Mësohet se 21-vjeçari me Xh.R. është dërguar në spital dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

“Më datë 27.07.2021, në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës, në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në Durrës, u cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat