Kush po na bllokon në mediumet sociale?

Shqipëria

Kush po na bllokon në mediumet sociale?

Nga: Fahri Xharra Më: 29 korrik 2021 Në ora: 23:25
Fahri Xharra

Që po na bllokojnë të gjithë jemi dëshmitar. Që nuk guxojmë të shkruajmë asgjë nga historia në lidhje me serbët, grekët dhe turqit edhe kjo dihet. Të gjithë ata që shkruajnë e dinë, sepse të gjithë bllokohen pa mëshirë.

Se na bllokon firma Acromax Media GMBH në Gjermani edhe këtë e dimë.

Por këte që e lexova mbeta shumë i habitur që Qeveria shqiptare e ka hisen e vet në bllokimin tonë.

Pse nuk guxojmë të shkruajmë atë që e dimë? Kujt nga shqiptarët po i pengon e vërteta që po shfaqet.

Sa vështirë e kam ti besoj këtij shkrimi të autorit Johannes Estrada!

Acromax Media është një vegël qeveritare shqiptare , shkruan autori.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat