Parashikimi i motit

Shqipëria

Parashikimi i motit

Më: 4 shtator 2021 Në ora: 06:58
Ilustrim

Lamtumirë verë. Temperaturat e larta dhe ditët e nxehta me diell përvëlues nga sot dhe në vazhdim do ia lënë vendin motit me reshje shiu, herë pas here të dendura dhe të shoqëruara me breshër.

Vranësirat do të shtohen gjatë ditës së sotme dhe të nesërme ku në disa zona do të ketë edhe reshje shiu si dhe rënie të temperaturave.

Pjesa më e goditur nga moti i keq në Shqipëri pritet që të jetë juglindja.

Moti i keq i fundjavës do të vazhdojë me uljen e temperaturave, erë dhe mot të kthjellët edhe gjatë javës që vjen duke u futur dalëngadalë në stinën e vjeshtës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat