Parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 07:47
Ilustrim

Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë moti do të paraqitet me kthjellime në bregdet dhe zonat e ulëta, POR kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash do të ketë në zonat malore.

Gjatë orëve të pasdites, vranësirat e lehta do të përfshin pjesën më të madhe të vendit, POR bregdeti do të vijojë me mot të kthjellët edhe në orët e pasdites.

Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes, POR do të rriten në mesditë duke u luhatur nga 7°C deri në 28°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësinë 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat