E rëndë, i moshuari gjendet i pajetë në banjot publike në mes të sheshit

Shqipëria

E rëndë, i moshuari gjendet i pajetë në banjot publike në mes të sheshit

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:14
Foto ilustrim

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në Elbasan.

Policia njofton se i moshuari është gjetur pa shenja jete në banjot publike në sheshin “Gensher”.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan.

Nga hetime paraprake dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqet natyrale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat