Meta uron boksierin shqiptar: Krenohemi me Florianin, gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring

Shqipëria

Meta uron boksierin shqiptar: Krenohemi me Florianin, gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:09
Florian Marku

Presidenti Meta ka uruar boksierin Florian Marku i cili u shpall kampin bote në IBFI. Meta thotë se shqiptarët krenohen me Florianin që jep gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring.

Ai thekson se fitorja e sotme ndaj Prodan është sukses i jashtëzakonshëm për boksin profesionist shqiptar.

STATUSI NGA ILIR META

Një sukses i jashtëzakonshëm për boksin tonë profesionist, Florian Marku shpallet kampion bote në IBFI!

Urimet më të ngrohta dhe gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring! Krenohemi me Florianin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat