44-vjeçari vetëhelmohet me pleh kimik

Shqipëria

44-vjeçari vetëhelmohet me pleh kimik

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:31
Ilustrim

Një 44 vjeçar nga Librazhdi ka tentuar ti jape fund jetës.

Sipas policisë, ky shtetas është vetehelmuar me pleh kimik.

Për momentin ai ndodhet në spitalin e Elbasanit nën kujdesin e mjekeve.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë cuar shtetasin me iniciale K.A, drejt tentativës për ti dhënë fund jetës.

Njoftimi:

Më datë 26.09.2021,  shtetasi L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik, dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat