Po tentonte të shuante zjarrin në tokën e tij, vdes nga asfiksia 59-vjeçari

Shqipëria

Po tentonte të shuante zjarrin në tokën e tij, vdes nga asfiksia 59-vjeçari

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 17:28
Foto ilustrim

Një 59-vjeçar ka humbur jetën këtë të diel.

Teksa po përpiqej të shuan zjarrin e rënë në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg të Kavajës.

R.P., është asfiksuar nga tymi, e për pasoja ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat