Fushata, PD i “rikthehet” çadrës..

Shqipëria

Fushata, PD i “rikthehet” çadrës..

Më: 23 qershor 2017 Në ora: 14:26
Fushata, PD i “rikthehet” çadrës..

Partia Demokratike do të mbajë pasditen e sotme mitingun përmbyllës së fushatës elektorale.

Ndërkohë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka filluar edhe instalimi i skenës dhe fonisë që do të përdoret nga Partia Demokratike.

Vendi për instalimin e skenës që Partia Demokratike do të përdori është zgjedhur të jetë përpara kryeministrisë, vend ku për 90 ditë  opozita qëndroi e “ngujuar”, deri në momentin e arritjes së marrëveshjes për të marrë pjesë në zgjedhje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat