Meta bën lëvizjen e fundit, i "lutet" Bashës: Ke dhe 48 orë kohë për ne

Shqipëria

Meta bën lëvizjen e fundit, i "lutet" Bashës: Ke dhe 48 orë kohë për ne

Më: 24 qershor 2017 Në ora: 00:10
Ilir Meta

Ka qenë e menjëhershme përgjigja e Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta ndaj Lulzim Bashës i cili i la si mesazh "reformimin". Meta i bëri thirrje haptazi se nuk duhej ta konsideronte paktin me Ramën.

Nuk e di pse doli andej Luli, unë e prisja këtej t’i jepja dorën. Lidhur me këtë tjetrën, Luli ka vetëm 48 orë të distancohet nga pakti me Ramën kundër votës së lirë. Të mbajë qëndrim të qartë ndaj shefave të policisë që godasin njerëzit e LSI-së,-u shpreh Meta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat