E gjithë politika në Kosovë! Kryemadhi së bashku me Bashën e Berishën në Prishtinë - Bota Sot
E gjithë politika në Kosovë! Kryemadhi së bashku me Bashën e Berishën në Prishtinë

Shqipëria

E gjithë politika në Kosovë! Kryemadhi së bashku me Bashën e Berishën në Prishtinë

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 17:47
Basha- Kryemadhi

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës ka bërë bashkë në kryeqytet të gjithë figurat e njohura politike shqiptare, përfshi këtu edhe dy bashkëkryetarët e opozitës, Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin.

Kryemadhi, Basha dhe Sali Berisha kanë qëndruar bashkë në Prishtinë ku dhe janë fotografuar gjatë parakalimit të trupave të KSK-së.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera