Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve - Bota Sot
Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve

Shqipëria

Shqipëria dhe Greqia pranë marrëveshjes që i jep fund konflikteve

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 00:15
Ditmir Bushati dhe homologu itij grek, Nikos Kotzias

Burime diplomatike greke, që kanë folur ekskluzivisht për Top Channel, raportojnë se deri mbrëmjen e sotme, mes ministrit Ditmir Bushati dhe homologut të tij grek, Nikos Kotzias, janë zhvilluar dy takime në ishullin e Rodosit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera