Vjen edhe reagimi i Ramës pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me Kitaroviqin - Bota Sot
Vjen edhe reagimi i Ramës pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me Kitaroviqin

Shqipëria

Vjen edhe reagimi i Ramës pas fitores së Kroacisë, publikon fotografi me Kitaroviqin

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:06
Edi Rama dhe Kolinda Grabar Kitaroviq

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama fotografi të ditës së sotme e ka cilësuar atë me presidenten kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq.

Para pak çastesh, Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook, fotografinë me Kitaroviqin, vetëm pak minuta pasi Kroacia sigruoi kualifikimin në finalen e Kupës së Botës.

Kroacia, në lojën shtesë arriti që ta mposhtë Anglinë me rezultat 2 me 1.

Në finale të Kupës së Botës, kroatët do të përballen me Kombëtaren franceze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera