Vazhdojnë lëkundjet e tërmeteve - Bota Sot
Vazhdojnë lëkundjet e tërmeteve

Shqipëria

Vazhdojnë lëkundjet e tërmeteve

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Edhe pse paniku duket se mbeti pas, tërmetet vijojnë të lëkundin vendin, duke goditur disa zona.

IGJEUM ka regjistruar gjatë natës së mbrëmshme së paku 3 tërmete.

Ajo që shihet është një zhvendosje e zonës nga Lalëzi ku ka qenë përqendruar, drejt Fushë-Krujës e Korçës, ku është regjistruar edhe lëkundja e fundit për datën 12, pikërisht në orën 03:37.

Sipas specialistëve këto lëkundje janë normale pasi atyre të pak ditëve më parë dhe se nuk ka rrezik.

Ja tabela:

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera