Zjarr në Dhërmi, rrezikohen banesat dhe bizneset - Bota Sot
Zjarr në Dhërmi, rrezikohen banesat dhe bizneset

Shqipëria

Zjarr në Dhërmi, rrezikohen banesat dhe bizneset

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Një sipërfaqe e gjelbër pranë zonës së banuar në Dhërmi është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes së të enjtes.

Mësohet se zjarri rrezikon dy banesa dhe dy biznese private.

Sipërfaqja e përfshirë nga flakët mbi plazhin e Dhërmit dhe poshtë rrugës nacionale.

Pranë zonës kanë mbërritur edhe zjarrfikëset e policia e Himarës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera