Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot - Bota Sot
Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot

Shqipëria

Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 08:40
Episodi më i ri i “Fol me Psikologen”

Episodi më i ri i “Fol me Psikologen” është ndalur tek politikanët dhe të fshehtat e tyre, të para këto nëpërmjet leximit të gjuhës së trupit.

Ekspertja e komunikimit Irena Myzeqari së bashku me psikologen Ervisa Lula e cila është njëkohësisht dhe autore e këtij programi, janë ndalur fillimisht tek kryeministri Edi Rama e më pas tek ish-kryeministrit Berisha, kreu i opozitës Lulzim Basha dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Myzeqari ka interpretuar gjuhën e trupit të përdorur në disa pjesë pikante gjatë seancave parlamentare dhe jo vetëm kaq, por lexoi edhe ngjarjet që kanë bërë zhurmë mediatike si ajo e flirtit të mundshëm mes Ramës dhe ish-deputetes demokrate, Majlinda Bregu apo përqafimeve të famshme tashmë të kryeministrit me presidenten kroate dhe kryeministren britanike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera