Forcat e Armatosura në gatishmëri për të përballuar çdo situatë emergjence - Bota Sot
Forcat e Armatosura në gatishmëri për të përballuar çdo situatë emergjence

Shqipëria

Forcat e Armatosura në gatishmëri për të përballuar çdo situatë emergjence

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 10:27
Edi Rama

Në këto ditë të nxehta dhe me temperatura të larta, Forcat e Armatosura kanë rritur gatishmërinë për përballimin e çdo situate emergjence.

Kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjesi ndjekësit në rrjetet sociale me një videoinformacion të FA.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë videoinformacion mbi gatishmërinë e rritur të Forcave të Armatosura në këto ditë të nxehta, për të përballuar çdo situatë emergjence dhe për kontribuar në sigurimin e një sezoni turistik të mbarë, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...