Presidenti Meta promovon Bjeshkët e Rugovës - Bota Sot
Presidenti Meta promovon Bjeshkët e Rugovës

Shqipëria

Presidenti Meta promovon Bjeshkët e Rugovës

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 11:01
Ilir Meta

Prej kohësh Presidenti i Republikës Ilir Meta ka nisur një tur promovimi të bukurive përrallore të trojeve shqiptare.

Sot ai është ndalur në Bjeshkët e Rugovës, të cilat sipas tij të bëjnë të mbushesh me energji

“Të dashur miq, nga Bjeshkët përrallore të Rugovës, mes pishave të larta e livadheve mahnitëse, aty ku ajri i pastër dhe uji i kristaltë i burimeve malore të mbushin me energji, ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë”, shkruan Meta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...