Saimir Tahirin siç nuk e keni parë ndonjëherë, ja hobi i tij më i ri… - Bota Sot
Saimir Tahirin siç nuk e keni parë ndonjëherë, ja hobi i tij më i ri…

Shqipëria

Saimir Tahirin siç nuk e keni parë ndonjëherë, ja hobi i tij më i ri…

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 11:57
Tahiri duket krejt i përfshirë në hobin e tij të ri.

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u rishfaq publikisht për mediat në ceremoninë e homazheve të organizuar nga Kuvendi në nderim të figurës së ish-deputetit të Kuvendit, ish-ministrit të Mbrojtjes Luan Hajdaraga.

Ndryshe nga cdo here tjetër, Tahiri u shfaq me mjekër një look krejtësisht i ri për të. Ai mori pjesë ne homazhe qetësisht madje duke shmangur një takim me Erion Veliajn dhe Fatmir Xhafën.

Së fundmi, Saimir Tahiri ka suprizuar me një “rol” të ri, sigurisht jo në politikë por në jetën e natës duke provuar të bëjë DJ në një prej bareve të Tiranës.

I veshuar casual, Tahiri duket krejt i përfshirë në hobin e tij të ri. Vetëm pak kohë më parë, ai postoi një video në faqen e tij në Facebook duke përcjellë pasionin e tij për notin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat